Nowe Standardy Sprawozdawczości

» wyszukiwanie zaawansowane
Zarejestruj sięAby skorzystać
z pełnej wersji serwisu

Temat numeru.

Spis treści

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z dofinansowania do wynagrodzenia dla pracowników?

Pytanie: Jakie warunki dodatkowe trzeba spełnić, aby średnia firma mogła skorzystać z dofinansowania do wynagrodzenia dla pracowników w sytuacji gdy obroty za styczeń i marzec 2020 roku spadły do... »


MSR 23 „Koszty finansowania zewnętrznego”

MSR 23 „Koszty finansowania zewnętrznego” »


MSR 24 „Ujawnianie informacji o podmiotach powiązanych”

MSR 24 „Ujawnianie informacji o podmiotach powiązanych” »


Przestój ekonomiczny lub obniżenie wymiaru czasu pracy – jak się starać o dotacje

Jeśli wdrożysz w firmie przestój ekonomiczny lub obniżysz wymiar czasu pracy z powodu epidemii koronawirusa, możesz się starać o dopłaty do części wynagrodzeń i składek ZUS, które będą wypłacać... »


Nowy harmonogram czynności w związku z zamknięciem roku obrotowego

Rozporządzenie ministra finansów z 31 marca 2020 r. w sprawie określenia innych terminów wypełniania obowiązków w zakresie ewidencji oraz w zakresie sporządzenia, zatwierdzenia, udostępnienia i... »


Poznaj nowe zasady rozliczania VAT w transakcjach łańcuchowych

Niedawno wprowadzone zmiany w prawie europejskim znacząco ułatwiają rozliczanie transakcji łańcuchowych, mających miejsce w Unii Europejskiej. Nowe przepisy mogą w praktyce ułatwić rozliczanie... »


Jest już przygotowany kolejny pakiet pomocy przedsiębiorcom!

Trwają prace nad kolejnym projektem zawierającym wsparcie dla przedsiębiorców w związku z koronawirusem. Tarcza antykryzysowa 2 zakłada m.in. rozszerzenie zakresu podmiotów uprawnionych do... »


W ramach uproszczeń przedsiębiorcy wystawią e-paragony

Tarcza antykryzysowa umożliwia wystawiania e-paragonów. Jednak, aby było to możliwe, konieczne są zmiany w rozporządzeniu w sprawie kas rejestrujących. Jest projekt rozporządzenia wprowadzającego... »


Nr 233 Maj 2020 r.
  • W serwisie:

    Aktualny numer Aktualny numer Archiwum numerów Archiwum numerów Tematyka Tematyka O publikacji O publikacji Regulamin Regulamin Reklama Reklama Aktualny numer Archiwum numerów Tematyka O publikacji Regulamin Reklama
Copyright © Nowe Standardy Sprawozdawczości